Aita alustada elu Saaremaal

Toetusi selleks eesmärgiks kogutud

28046 €
29000 €
Toeta seda eesmärki

1.juunini korraldab Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond kampaania Saaremaal, mille käigus kogutakse raha Kuressaare sünnitusosakonna uue vastsündinute elustamislaua tarvis.

Aidates kaasa kohaliku sünnitusosakonna tingimuste veel paremaks muutmisele, loodame ka leida juurde Saaremaal sünnitajaid, sest ainult nii suudame me hoida sünnitusosakondi väikestes haiglates. Emmed, kes on siin sünnitanud, räägivad enda ülipositiivsetest sünnituslugudest, sest sellist privaatsust ning vaikust ei leia just igast sünnitusosakonnast.

Samuti kogume tagasisidet veel rohkematelt emmedelt ja issidelt, et anda see edasi haigla juhatusele – ainult nii saadakse teada meie soovidest ning ainult nii saab veel paremaks minna!

Tagaside Kuressaare haigla sünnitusosakonnale

Kampaaniast kutsume osa võtma KÖIKi kellele Saaremaa korda läheb! Eraisikuid ning ettevõtjaid koheapealt kui ka siit pärit inimesi!

Kogume annetusi annetuskastidega aprillis ja mais toimuvatel Saaremaa sündmustel. Korraldame 11.mail suure heategevusliku emadepäevakontserdi Kuressaare kultuurimajas. Koostöös Spordikomiteega 1.juunil heategevusliku käruralli. Meie üleskutse annetada leiab nii tänavapostilt, lehest, raadiost kui restoranilaudadelt.

Loodame, et Saaremaa on just see maakond, kes esimesena Eestis näitab, et kohalik kogukond saab enda jõududega kohalikku sünnitusosakonda parendada!

Kokku vajame 29 000 eurot, millest 10000 eurot annetas üks anonüümne ettevõte, 4000 eurot koguti NOM heategevuslikul õhtusöögil ning üle 2000 euro Saaremaa Võrkpalliklubi mängudelt. Palju on toetusi hetkel kokku näed ülalolevalt mõõdikult.

Jälgi meid Facebookis kampaania lehel

Küsimuste ja lisainfo korral pöördu fondi tegevjuhi poole – raili@aitaalustadaelu.ee või 53472412