• Reval Gelato

  Reval Gelato on Reval Café 2015. aastal loodud täiesti oma ja eestimaine jahe maius, mille alge ja inspiratsioon on tulnud Itaaliast. Kui itaalia keeles tähendab "gelato" lihtsalt jäätist, Reval Gelato loojate jaoks on see midagi erilist. Itaalia traditsioone ja retsepte järgides valmistatakse Reval Gelato aeglaselt vahustades käsitsi ning see koosneb peamiselt naturaalsetest toorainetest. Kreemjas, pehme Reval Gelato pakatab ehtsatest maitsetest ja aroomidest, sisaldades tavalisest jäätisest palju vähem rasva ja säilitusaineid. Vikerkaarekarva Reval Gelato maitsevalik varieerub hooajaliselt ning on seejuures väga eriilmeline, sest sisaldab gelatode kõrval ka veebaasil valmistatud õhulisi ja kergeid sorbette, mida saab nautida täiesti laktoosivabalt.

  Reval Gelato usub, et iga väike heategu on tähtis ja pisikeste ent tähtsate annetustega saame toetada üheskoos kõige nõrgemaid. Soovime koos Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondiga aidata kaasa uue elu alustamisele, vastsündinutele ja nende peredele turvalise ning oodatud keskkonna loomisele.

  Muudame heateo magusaks! :)
  www.facebook.com/revalgelato/
 • Wösel vinegar

  Meie heaks toetajaks on Wösel vinegar õunasiidriäädika tootjad Saaremaalt. Igalt nende jõulupakilt tuleb 2 eurot Sünnitusmajade Toetusfondile.
  Oleme Wöselile siiralt tänulikud ning soovime tuult tiibadesse!
  www.facebook.com/woselvinegar/
 • Ma armastan aidata

  Oleme juba aastaid olnud üleval ka Ma armastan aidata keskkonnas. Meie unistuseks on olnud koguda nende abil 10 000 eurot ning see summa on kohe-kohe täitumas. Selle rahaga aitame me korraldada meiega liitunud haiglates (hetkel 5 üle Eesti) simulaatornukuga koolitused vastsündinud elustamiseks.
  Suur, suur aitäh meid aitamast! Me armastame ka aidata!
  www.facebook.com/armastanaidata
 • Kena Kaisu

  Oma jõulutoetuse teeb meile Saaremaa käsitöötegija Kena Kaisu. Igalt detsembris ja jaanuaris ostetud Kenalt Kaisult annetab ta 5 eurot fondile.
  Jõudu heegeldamisel ja meie täname!
  www.facebook.com/kenakaisu
 • AD Angels

  Ligi 15 aastat kogemust ja hulk reklaamitunnustust põues, annab AD Angels meile vajaliku hoo, et hea sõna leviks ja uued elud saaks turvaliselt sündida. Inglid toetavad igal aastal jõulukingituste tegemise asemel Eestimaa Sünnitusmajade Fondi. Sest headusel on tiivustav jõud.
  www.facebook.com/www.adangels.ee
 • Iloni Imedemaa

  Iloni Imedemaa Haapsalus toetab meid meie fondi helkurite müügiga. Seega kui satud Haapsallu, astu ikka läbi ning soeta ka meie fondi helkur! Helkurite müügitulu aitab loomulikult meie kuute sünnitusmaja üle Eesti!
  https://www.facebook.com/Iloniimedemaa
 • Softrend

  Koostöös Germundiga loodud Pelgulinna sünnitusmaja uhke sünnitustuba sai tänu Softrendile endale mugava ja kvaliteetse diivani MIA. MIA on suures osas tulnud meile kingitusena.
  Täname Softrendi tehtud kingi eest!
  https://www.facebook.com/Softrend