• VURR

  VURR - meie suur abimees Facebookis. Aitab meid lahedate sotsiaalmeedia kampaaniate väljatöötamisel ning boostimisel.
  Meil on teist väga palju abi! Aitäh, et panustate enda aja ja tööga sünnitusmajade toetamist!
 • Frank Events

  Frank Events pakub enda klientidele võimalust lisandväärtusena enda sündmusele tuua sisse ka heategevus ning annetada meile. Me oleme väga tänulikud, et meie eest seisate ning meid toetate!
  Peatselt alustame ka Frankiga kampaania korraldamist, hoidke silmad-kõrvad lahti ;)
 • Ma armastan aidata

  Oleme juba aastaid olnud üleval ka Ma armastan aidata keskkonnas. Meie unistuseks on olnud koguda nende abil 10 000 eurot ning see summa on kohe-kohe täitumas. Selle rahaga aitame me korraldada meiega liitunud haiglates (hetkel 5 üle Eesti) simulaatornukuga koolitused vastsündinud elustamiseks.
  Suur, suur aitäh meid aitamast! Me armastame ka aidata!
 • AD Angels

  Ligi 15 aastat kogemust ja hulk reklaamitunnustust põues, annab AD Angels meile vajaliku hoo, et hea sõna leviks ja uued elud saaks turvaliselt sündida. Inglid toetavad igal aastal jõulukingituste tegemise asemel Eestimaa Sünnitusmajade Fondi. Sest headusel on tiivustav jõud.

 • Reval Gelato

  Reval Gelato on Reval Café 2015. aastal loodud täiesti oma ja eestimaine jahe maius, mille alge ja inspiratsioon on tulnud Itaaliast. Itaalia traditsioone ja retsepte järgides valmistatakse Reval Gelato aeglaselt vahustades käsitsi ning see koosneb peamiselt naturaalsetest toorainetest. Kreemjas, pehme Reval Gelato pakatab ehtsatest maitsetest ja aroomidest, sisaldades tavalisest jäätisest palju vähem rasva ja säilitusaineid. Iga Reval Gelato ostuga aitad kaasa uue elu alustamisele, vastsündinutele ja nende peredele turvalise ning oodatud keskkonna loomisele.

  Muudame heateo magusaks! :)
 • GOSPA - Georg Ots Spa Hotel

  GOSPA ehk Georg Ots Spa Hotel Saaremaal Kuressaares annab enda igalt lastemenüü toidult 10 senti Saaremaa beebidele!
  Suur aitäh teile, kõige peresõbralikum spaa - GOSPA!
 • Nele Tasane Photography

  Meie ametlik beebifotograaf - Nele Tasane Photography. Tänu Nelele oleme saanud enda kampaaniate beebifotod. Loomulikult on ta kõikidelt emmedelt ja issidelt selleks ka luba küsinud!
  Aitäh Sulle Nele, suure töö ja lahkuse eest!