• VURR

  VURR - meie suur abimees Facebookis. Aitab meid lahedate sotsiaalmeedia kampaaniate väljatöötamisel ning boostimisel.
  Meil on teist väga palju abi! Aitäh, et panustate enda aja ja tööga sünnitusmajade toetamist!
 • Frank Events

  Frank Events pakub enda klientidele võimalust lisandväärtusena enda sündmusele tuua sisse ka heategevus ning annetada meile. Me oleme väga tänulikud, et meie eest seisate ning meid toetate!
  Peatselt alustame ka Frankiga kampaania korraldamist, hoidke silmad-kõrvad lahti ;)
 • Ma armastan aidata

  Oleme juba aastaid olnud üleval ka Ma armastan aidata keskkonnas. Meie unistuseks on olnud koguda nende abil 10 000 eurot ning see summa on kohe-kohe täitumas. Selle rahaga aitame me korraldada meiega liitunud haiglates (hetkel 5 üle Eesti) simulaatornukuga koolitused vastsündinud elustamiseks.
  Suur, suur aitäh meid aitamast! Me armastame ka aidata!
 • AD Angels

  Ligi 15 aastat kogemust ja hulk reklaamitunnustust põues, annab AD Angels meile vajaliku hoo, et hea sõna leviks ja uued elud saaks turvaliselt sündida. Inglid toetavad igal aastal jõulukingituste tegemise asemel Eestimaa Sünnitusmajade Fondi. Sest headusel on tiivustav jõud.

 • Reval Gelato

  Reval Gelato on Reval Café 2015. aastal loodud täiesti oma ja eestimaine jahe maius, mille alge ja inspiratsioon on tulnud Itaaliast. Itaalia traditsioone ja retsepte järgides valmistatakse Reval Gelato aeglaselt vahustades käsitsi ning see koosneb peamiselt naturaalsetest toorainetest. Kreemjas, pehme Reval Gelato pakatab ehtsatest maitsetest ja aroomidest, sisaldades tavalisest jäätisest palju vähem rasva ja säilitusaineid. Iga Reval Gelato ostuga aitad kaasa uue elu alustamisele, vastsündinutele ja nende peredele turvalise ning oodatud keskkonna loomisele.

  Muudame heateo magusaks! :)
 • Iloni Imedemaa

  Iloni Imedemaa Haapsalus toetab meid meie fondi helkurite müügiga. Seega kui satud Haapsallu, astu ikka läbi ning soeta ka meie fondi helkur! Helkurite müügitulu aitab loomulikult meie kuute sünnitusmaja üle Eesti!
 • Hetkepüüdja

  Haapsalu vanalinnas asub üks armas pood, mis tegeleb poolvääriskivide, ehete, raamatute, viirukite, küünalde ja palju muu seesuguse headuse müügiga. Nüüd nad müüvad ka meie helkureid!
  Mine kindlasti piiluma, Karja 16, Haapsallu!

 • RelaxMom

  Relaxmom OÜ tegeleb rasedate riiete, pesude, bandaazide müügiga. Lisaks
  pakuvad nad beebiriideid ja rendivad beebikaale ja rinnapumpasid. Esinduspoed
  asuvad Tallinnas: Sõle 23 ja Liivalaia 28. Mugavalt saab tellida ka veebist: 9kuud.ee ja
  relaxmom.ee. Lisaks palju põnevat e-poes: www.pesamuna.ee.
  RelaxMomi poodidest leiate ka meie helkurid!
 • Trilill

  Pärnu haigla lillelett Trilill müüb Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi helkureid. Kogu tulu ikka väikestele sündivatele beebidele! Ole nähtav ja tee head - kaks ühes!
  Aitäh Trilill!