Kellukeste kampaania

Kellukeste kampaania toimub igal jõuluajal üle Eesti meie partnerite kauplustes. Sel aastal tegime koostööd Selveri, Rimi, Prisma, Comarketi ning Apollo kauplustega.

Sel talvel kogusime raha Bilicocoon fototeraapia kookon-teki soetamiseks Pelgulinna sünnitusmajale. Pelgulinna sünnitusmajas on seni olnud võimalik teostada hüperbilirubineemia ravi vaid kuvöösis. Kõrge bilirubiin on vastsündinule ohtlik, sest kahjustab organeid ja tekitab erinevaid kahjustusi. Vastsündinu peab veetma pikki tunde oma vanematest eemal fototeraapia lampide all. Uue aparaadi näol on tegu on peresõbraliku lahendusega, mille puhul mässitakse laps vanema süles fototeraapia “teki” sisse ning ravi saab teostada vanema armastavate käte vahel. Selline lahendus vähendab nii vanemate kui lapse sünnijärgset stressi ja tugevdab lapse ja vanemate vahelist sidet.

Soovisime soetada sünnitusmajale hüperbilirubineemia raviks väga uuendusliku kookoni ning tänu heade inimeste abile, kes ikka ja jälle oma toidukorvi kõrvale ka kellukese ostavad, see võimalikuks ka sai.

Suured tänud kõigile suurtele ja väikestele kellukeste fännidele! Tänu teile saame korda saata suuri imesid.