2009

Perekeskust, mis on loodud toeks ja turvaliseks treeningukeskkonnaks lapseootel ning väikelastega peredele võib lugeda kõige suuremaks ja õnnestunumaks saavutuseks Toetusfondi ajaloos.

Perekeskuses on spetsiaalne osoonibassein, mis võimaldab kõiki vesiprotseduure rasedatele ja beebidele, sh rasedate vesivõimlemist, veealust massaaži, imikute ujumaõpetamist, vannis ja basseinis ujutamist jpm. Tegevust jätkavad ka juba endisest Perekoolist tuttavad titadega võimlemine, rasedate võimlemistunnid ja rasedate joogakursus, nii eesti kui ka vene keeles.

Tallinna linnavalitsus eraldas oma eelarvest Perekeskuse ehitamiseks 3,6 miljonit krooni.

Toetusfond toetas projekteerimist ja ehituse eeltöid 200 000 krooniga ning panustas heade toetajate abiga Perekeskuse sisustamiseks üle 400 000 krooni.

Ilusate traditsioonidena jätkusid ka heategevusfond Dharma külaskäik ning kingituste jagamine emadepäeval. Samuti külastas sünnitusmaja Eesti kettaheitjate paremik ja spordiürituste korraldamise klubi, sel aastal juba kaheksandat korda. ERGO Maailmamängude tulust toetati sellel korral sünnitusmaja 19 999 krooniga.

Ilusa aastalõpuüritusena toimus juba kümnendat korda festivali Jõulujazz raames heategevuskontsert „Aita alustada elu!“