2010

Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond tähistas oma 10.tegutsemisaastat  sportlikult 22.mail 2010 SEB XXIII MAIJOOKSUL

Laupäeval (22.mail) Tallinna lauluväljaku ümbruses peetud traditsioonilisel Maijooksul osales ligi 9000 naist ja üle tuhande lapse ning Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond tähistas Maijooksul oma 10. sünnipäeva.

Tänavune Maijooks aitas koguda annetusi äsja kümneaastaseks saanud Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondile.

Aitäh meie pikaaegsetele sõpradele Spordiürituste Korraldamise Klubi MTÜ-le SEB XXIII Maijooksu korraldajale.

2010. aastal oli palju meeldivaid üllatusi ja vahvaid toetajaid, kes andsid oma panuse Pelgulinna Sünnitusmaja toetusfondi:

Ettevõte Bestair Teeninduse AS toetas Pelgulinna Sünnitusmaja kliimaseadmetega, mis kenasti oma tööd sünnitusmaja tubades teevad.

Jan Uuspõld ja Karl Kermes Monoteatrist tegid Pelgulinna Sünnitusmajale sihtotstarbelise annetuse. 2. novembril toimunud heategevusliku etenduse “Isa” tulemusel jõudis sünnitusmajja loote jälgimise monitor.

Jazzkaare Jõulujazzi raames toimus traditsiooniline heategevuslik kontsert, mille tulu annetati lahkete korraldajate poolt Pelgulinna Sünnitusmaja jaoks.

Toetusfondile sai osaks õnn olla valitud Swedbanki annetuskeskkonnas kuni 30.11.2011. Üllatusena tegi Swedbank jõuluannetuse ning toetas meid 202 440 krooniga loote tsentraalse jälgimise süsteemi ostuks.