2014

Aasta jooksul toetas toetusfond Isadekooli loengute toimumist sünnitusmaja Perekeskuses ning personali koolitusi. Samuti jätkas toetusfond sünnitusmaja veebilehe serveverikulude katmist ning kasutatud riiete ja tarvikute vastu võtmist, mida koostöös sünnitusmaja sotsiaaltöötajaga abivajavatele peredele jagatakse.

Koostöös TÜ Kliinikumi Lastefondi ja Kanal 2-ega oli detsembri lõpus Kanal 2 eetris taaskord heategevuslik saade „Jõulusoojus“, mille raames annetasid vaatajad telefoniannetuste kaudu raha, mille eest ostetakse Eesti sünnitusmajadele ja sünnitusosakondadele Neopuff aparaadid.

Sügisel toimus koostöös moedisainer Marilin Sikkali ja Olympic Casinoga heategevuslik õhtu, mille raames kogunenud tulu kasutatakse 2015.a. loote KTG aparaadi ostuks. Sama eesmärgi nimel kasutatakse toetust, mis laekub koostööst ettevõttega Salvest.

Aasta lõpul toimus ka koostöös ettevõttega Colonna Kinnisvara heategevuslik õhtusöök ning kampaania, mille eesmärk oli koguda raha kahe sünnitusjärgse peretoa renoveerimiseks, mis anti sünnitusmajale üle anti 2015.a. alguses.