18. jaanuaril anti Cityconi kaubanduskeksuste poolt Sünnitusmajade Fondile üle sümboolne tšekk väärtusega 17887 eurot. Kohal olid keskuste juht Kristjan Maaroos ning turundusjuht Helina Leif. Annetuse võtsid vastu Sünnitusmajade Fondi nõukogu esimees Madis Trei ja Pelgulinna Sünnitusmaja juht dr Piret Veerus.

Täname CITYCONI lahke annetuse eest ja suur tänu kõigile, kes kinkekaarte ostsid! Terve detsembrikuu jooksul kogusid Rocca Al Mare ja Kristiine keskused raha Sünnitusmajade Fondi toetuseks ja nii annetati meile 5% kõigi ostetud kinkekaartide summast. Kuna Cityconile on oluline toetada kogukonda, siis valisime annetuse saajaks Pelgulinna Sünnitusmaja. Kogutud annetuse eest soetab Fond enneaegselt sündinu simulaatornuku ja korraldab meditsiinipersonalile koolitusi, kuidas enneaegselt sündinud lastega terve meeskonnana kõige paremal moel tegutseda.

Aitäh, et aitate alustada elu!

Cityconi juhtkond annetas Sünnitusmajade Fondile 17887 eurot
Cityconi turundusjuht Helina Leif, keskuste juht Kristjan Maaroos, Sünnitusmajade Fondi nõukogu esimees Madis Trei ning Pelgulinna sünnitusmaja juht dr Piret Veerus