Sünnitusmajade Fond aitab alustada uut elu

Iga laps on oodatud ja armastatud

Sünnitusmajade Fond (end. Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfond SA) asutati 2000. aastal. Fondi missioon on anda heade toetajate abiga oma panus selleks, et lisaks vanemate armastusele, asjatundlikele tohtritele ja hoolitsevatele ämmaemandatele oleks elu algusele toeks ka kaasaegne keskkond ja abivahendid tarkade aparaatide näol.

Sünnitusmajade Fond toetab sünnitusosakondi üle Eesti vajalike innovaatiliste seadmete soetamisel ning personalile uuenduslike ja väga vajalike koolituste võimaldamisel. Samuti investeeritakse erinevatesse vajalikesse tugitegevustesse, mis aitavad kaasa valdkonna arengule.

Meie eesmärgiks on luua kogu Eestit hõlmav sünnitushaiglate võrgustik, kus igal pool on võimalik tunda end ühtmoodi turvaliselt. Nii saame pakkuda sünnitajatele kindlustunnet tulla oma kohalikku sünnitusmajja, mille tehnilise ja personali oskuste tase on täpselt sama kõrge kui mujal.

Tutvu meie väärtuste ja põhimõtetega

Saame tuttavaks, mina olen Leevi!

Leevi on kõikide laste hea sõber, kes on alati abivalmis ja hakkamist täis. Ta teab, et vahel on vaja abi küsida ning koos tegutseda, et eesmärgid täidetud saaksid. Nii saame kindlad olla, et kõik tibud turvaliselt pesasse jõuaksid.

Inimesed

Tutvun

Väärtused ja põhimõtted

Tutvun

Fondist

Tutvun