www.aitaalustadaelu.ee annetuskeskkond on võtnud endale kohustuse kaitsta annetajate/klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida aitaalustadaelu.ee annetuskeskkond kogub läbi annetuste. Isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

Annetuse sooritamisel meie annetuskeskkonnas isiku kontaktandmeid puudutavate andmete talletamisel. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, e-posti aadressi ja isikukoodi.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Sünnitusmajade Fond SA uudistest ja tulevastest kampaaniates. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada.

Isikukoodi kasutatakse tulumaksu tagastamiseks annetajale.

Isikuandmete kaitse

Aitaalustadaelu.ee annetuskeskkond rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki annetuskeskkonna külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebisaiti kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki annetajaid / kliente.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@aitaalustadaelu.ee

Sünnitusmajade Fond SA
Reg nr. 90005937
Aadress: Sõle 23, 10614 Tallinn
E-mail: info@aitaalustadaelu.ee
Telefon: +372 5304 4808