Üldtingimused

SA Eestimaa Sünnitsmajade Toetusfondile tehtud annetusi kasutatakse Eesti sünnitusmajadele ja -osakondadele abi osutamiseks.

Annetuse saate teha kas ühekordselt või vormistades selle igakuise püsiannetusena.

Annetuse saab vormistada ka otse oma internetipangas või pangakontoris ent mugavamaks annetamiseks saate kasutada siinset annetuskeskkonda.

Ühekordse annetuse tegemisel käesolevas annetuskeskkonnas suunatakse Teid meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel Teie poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka või krediitkaardimakse vormile, mis säästab Teie aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete
sisestamisel.

Püsiannetuse tegemiseks krediitkaardiga valige igakuine püsiannetus krediitkaardiga.

Püsiannetuse tegemiseks internetipangas klõpsake palun oma internetipanga logol. Pärast sisselogimist saate kontrollida ja vajadusel täiendada või muuta eeltäidetud välju. Luminor ja Danske pankade väljad tuleb ise täita. Selleks saate kasutada pangalogode all esitatud informatsiooni.

Annetuse valuutaks on euro.

Kui annetaja soovib tehtud annetusest taganeda, siis võib ta pöörduda 30 kalendripäeva jooksul Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi poole ning paluda annetus põhjendusteta tagastada.