On soe ja hea tunne kirjutada seda postitust, sest lõpuks on teoks saanud meie ammune soov laieneda üle-eestiliseks sünnitusmajasid ja -osakondi toetavaks fondiks. Meie soov on, et sünniks palju terveid ja õnnelikke lapsi ning laienev fond annab selleks imelised võimalused.

Oleme üle 16-aastase tegutsemise käigus mõistnud, et ka teistel sünnitusmajadel on vajadus abi järele. Samuti usume, et on rida projekte, mis on ennekõike võimalikud siis, kui tegutseda üle Eesti. Sellest sündiski idee arendada Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi edasi ja luua kõiki Eesti sünnitusmajasid ja -osakondi kaasav Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond.

Ainult koos tegutsedes on võimalik suuri imesid ja tegusid korda saata. Meie kätes, armsad annetajad, on võimalus muuta Eesti sünnitusvaldkonda selliseks nagu me kõik unistame – et pered saaksid tunda end haiglas nagu kodus – hubaselt, turvaliselt ja hoitult.

Annetamine ongi ju tegelikult midagi palju enamat kui lihtsalt raha andmine. See on märk hoolivast kogukonnast ja meid ümbritsevate inimeste lahkusest. Koos tegutsemises on midagi maagilist. Ka väikesed heateod on tähtsad. Perekondade jaoks, keda nende elu kõige rõõmsamal, aga teinekord ka kõige raskemal hetkel aidata saame, on selline kingitus kirjeldamatu tähtsusega.

Väikeste imede sündimisse on võimalik oma panus anda igaühel, hakates kas püsiannetajaks või tehes ühekordse annetuse veebilehel www.aitaalustadaelu.ee/toetanfondi. Annetatud summa suurust saab inimene ise valida, kusjuures toetada on võimalik ka konkreetseid projekte ja haiglaid.