Pressiteade

10.06.2019

Eestimaa Sünnitusmajade toetusfond jätkab püsiannetuskampaaniaga „Aita alustada elu“, milles räägib enda esimese lapse sünnist ema ja vanaema Viire Valdma.

Püsiannetuskampaaniaga püütakse juurde leida inimesi, kes hoolivad tulevikust ning soovivad läbi püsiannetuse toetada Eestimaa sünnitusosakondi, nendele vajaliku aparatuuri ja koolituste pakkumisel. 

 

“Igaüks meist saab teha head ja aidata abivajajaid. Valdkondi, mida toetada, on palju. Kuid vastsündinuid ja nende emasid saavad kõige paremini aidata arstid ja meil on võimalus parendada ning toetada nende tööd. Kui on võimalik heategu teha, siis tuleb seda võimalust kasutada. Olgu selle eest siis tasuks hea sõna või siiras soe tunne enda sees, teadmine, et oled millessegi olulisse panustanud on kõige tähtsam,” sõnas Viire Valdma.

 

“Aita alustada elu” püsiannetuste abil toetatakse hetkel kuut haiglat üle Eesti, nendeks on Pelgulinna, Lõuna- Eesti, Rakvere, Pärnu, Viljandi ja Kuressaare haiglate sünnitusosakonnad. Fondil lõppes selle kuu alguses kampaania Saaremaal, mille käigus koguti raha Kuressaare haigla sünnitusosakonnale uue vastsündinute elustamislaua tarvis. Kampaania oli väga edukas ning augustis jõuab elustamislaud Kuressaarde ning kampaaniast üle jäänud summa läks neile järgmise seadme seemneks. Kõigi kuue sünnitusosakonna esmavajadused on toodud välja toetusfondi kodulehel aitaalustadaelu.ee ning iga sünnitusosakonna juures on mõõdik, mis näitab kui palju on ühe või teise sünnitusosakonna aparaadi jaoks raha juba kogutud ning headel nimestel on võimalik toetada ka konkreetselt ühe või teise sünnitusosakonna eesmärki.

 

Püsiannetuskampaania on välja töötanud agentuur AD Angels ning videoklipid filminud Kuukulgur Film OÜ. Lisaks toetavad enda tasuta meediapinnaga: All Media Eesti, Ekspress Meedia, ERR, JCDecaux Estonia, Postimees Grupp, Sky Media, Õhtuleht Kirjastus, Ühinenud Ajakirjad, Fookus Meedia, ajakiri Säde ning meid aitab VURR. Beebid tänavad teid südamest!

 

Video Facebooki lehelt leiab siit: https://bit.ly/2KaDEvg

Kampaania fondi kodulehel: https://aitaalustadaelu.ee/kampaaniad/aita-alustada-elu-pusiannetusega/

 

Raili Friedemann Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi tegevjuht

raili@aitaalustadaelu.ee

+372 53 472 412