Eesti esimese FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapi Rally Estonia järgselt toimus osta.ee oksjonikeskkonnas heategevuslik oksjon, kus olid müügil 12 Eesti ühe parima rallifotograafi Jaanus Ree isikunäitusel „Ott“ väljas olnud fotot. Valitseva maailmameistri ja 2020. aasta Rally Estonia võitja Ott Tänaku autogrammidega fotode müügist koguti Eesti Sünnitusmajade Fondile kokku 3785 eurot.

Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi tegevjuht Raili Friedemann: „Toetades täna kõiki sünnitusosakondi üle Eesti, kõnetame aina rohkemaid inimesi ning ettevõtteid, kes soovivad enda panuse ühiskonnale anda. Üheks suureks eeskujuks ja suurepäraseks näiteks on Rally Estonia poolt koordineeritud heategevuslik oksjon, mille tulemuse üle oleme ääretult tänulikud! Ehe näide sellest kui suur organisatsioon kasutab oma võimalusi, kaasab omakommunikatsioonikanalid ning niimoodi saadakse kokku vaid sisuliselt nädalaga summa, mille eest on võimalik toetada beebide veel turvalisemat sündi. Aitäh, et olete eeskujuks ja kõigile, kes osalesid! Tugevaid ja terveid uusi ralliässasid meie Eestile!” 

Jaanus Ree„Mul on äärmiselt suur heameel, et sain läbi nende fotode toetada tulevaste Eesti ralliässade veelgi turvalisemat sündi. Olen kindel, et fotod leidsid endale uued kodud, kus neid väärikalt eksponeeritakse. Nii nagu Rally Estonia tehti ära üheskoos, saime ka selle oksjoniga teha üheskoos head.“

Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond toetab täna 12. ehk kõiki Eesti sünnitusosakondi neile vajaliku innovatiivse aparatuuri ja koolituste võimaldamisel.

Rally Estonia on 2021. aasta FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp, mis sõidetakse Tartus ja Lõuna-Eestis 15.-18. juulil 2021.

Originaalartikkel on leitav SIIT.