Leedu piimandusettevõte Žemaitijos Pienas AB ulatas abikäe Sünnitusmajade Fondile: emadepäeva kuu toob kaasa maagilisi momente! 

1924. aastal Leedus loodud piimanduse ettevõte otsis kevade alguses üles meie fondi ning tegi ettepaneku koostööks. Eestis on tegutsetud juba mitmeid aastaid ning nüüd sooviti panustada siinsesse heategevusse. Tütarettevõtte Džiugas Eesti OÜ juht Laima Simanauskienė eestvõttel saigi asi teoks.

Koos fondiga sai loodud kampaania, kus ostes Magija kohukesi, aidatakse alustada elu Eestimaa sünnitusmajades!

Laima Simanauskienė: “Kevad on ka suurepärane aeg heategevuseks. Emadepäeva kuu aitab eriliseks muuta Magija – “Maagilise maitse hetk”. Koostöös Sünnitusmajade Fondiga, mille patrooniks on Vabariigi Presidendi abikaasa proua Sirje Karis, panustab Magija südamlikku algatusse, mille eesmärk on toetada emasid ja vastsündinuid.”

Ostes maikuus Magija maitsvaid kohukesi, aitad Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinikul soetada loote jälgimise seadet.

KTG-aparaat ehk loote jälgimise seade on igas haiglas võtmetähtsusega. Andur võimaldab mõõta lapse südamelöökide sagedust ning hinnata tema üldist tervislikku seisundit. Ostes Magija maitsvaid kohukesi osaled ka sina heategevusprojektis, millega toetad tervena sündinud beebide ja emade heaolu, aidates neil end õnnelikuna tunda.

Aitäh, et aitate alustada elu!