Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondiga liitus Narva Haigla sünnitusosakond  

 

Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondiga on hetkel liitunud 8 sünnitusosakonda üle Eesti ning nüüd liitumas üheksas, Narva Haigla sünnitusosakond. Eesmärgiks on muidugi esindada kõiki Eesti sünnitusosakondi ning neid võimalusel maksimaalselt ka toetada.

“Suur rõõm, et vaikselt oma eesmärgi suunas ka liigume, “ tõdes toetusfondi tegevjuht Raili Friedemann.

Ettepaneku liitumiseks tegi sel korral toetusfond ise ning Narva haigla nõustus muidugi koheselt. Toetusfondi tegevjuhi Raili Friedemanni sõnul on neil Narva Haigla jaoks juba ka üks väike mõte olemas, et kuidas neid peatselt toetada. Enne kui see kindel pole, ei saa seda veel ka välja hõigata.

Eelmisel aastal sai väikseid sünnitusosakondi üle Eesti päris palju aidatud. Suurimad teod sai tehtud saartel, nii Saaremaa kui Hiiumaa haiglad said endale uue elustamislaua. Uus elustamislaud on ka Narva Haigla sünnitusosakonna suurim soov ja unistus. Teeme omalt poolt kõik, et sellele kaasa aidata.

Hetkel on toetusfondil käimas kampaania “Kunst aitab alustada elu”, mille tarvis on Eesti kunstnikud annetanud enda teoseid ning tehes annetuse, saab vastu Eesti kunsti. https://kunstaitabalustadaelu.voog.com

Narva Haiglale saab oma annetuse teele panna meie kodulehe kaudu siit: https://aitaalustadaelu.ee/toetan-fondi/#narva

Ootame väga toetusi ka ettevõtetelt!

 

 

Raili Friedemann

Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi tegevjuht

raili@aitaalustadaelu.ee

+372 5347 2412