Kinkekaardiga ulatad abikäe!

Kingi jõuludeks Kristiine ja Rocca al Mare keskuste kinkekaart, mis teeb rõõmu lähedasele ja head vastsündinud lastele. Loe seda armsat muinasjuttu ja aita alustada elu! 

Lumivalguse salajane heategu

Kord ammu, lumehelveste maal, elas tilluke haldjatüdruk nimega Lumivalgus. Tema süda oli täis soovi teha head ja muuta jõulu ajal maailm veidi paremaks paigaks. Ühel kargel talveööl kuulis ta kaugeid nutte – need olid vastsündinud beebide hõiked, kes vajasid hoolt ja soojust.

Lumivalgus otsustas, et muudab jõulud sel aastal eriliseks just nende pisikeste jaoks. Ta pani endale selga sooja talvekleidi, võttis kaasa kingikoti ning seadis sammud pealinna, kus jõulusäras helendasid Kristiine ja Rocca al Mare keskused. Haldjas lendles mööda keskuseid ja jälgis, kuidas inimesed rõõmsalt ostlesid, valisid kingitusi ja nautisid jõuluaja sära.

Haldjatüdruk otsustas teha midagi tavatut: ta korjas justkui võluväel kuldmünte oma saladuslikku kotikesse, et aidata kõige pisemaid. Jõulusära täitis Kristiine ja Rocca al Mare keskused ning Lumivalgus tundis südames, et tema eriline plaan lähebki täide. Ta hiilis kingikotiga pealinna haigla poole, kus vastsündinud beebid ootasid armastust ja hoolt.

Haldjatüdruk asetas iga beebi hälli kohale väikese kuldmündi ning sõnas: “Olgu see münt teie elus nagu võluvägi, täis soojust, naeru ja imesid.”

Saladuslikult helendas iga mündi ümber eriline sära, mis valgustas pisikeste armsaid nägusid. Jõuluööl ärkasid beebid helendavate müntide valguses ja nutt muutus rõõmuks. Haigla täitus imelise säraga ja keegi ei teadnud, et see kõik oli Lumivalguse eriline kingitus.

Aastate möödudes jätkusid Lumivalguse heateod, kes oli oma teoga inspireerinud ka teisi aitama neid, kes abi kõige enam vajavad. Lumivalgus jälgis oma tegusid rõõmuga, kuid ükski inimene ei teadnud, et see armas haldjatüdruk oli nende südameisse peitunud, tuues igal aastal rõõmu ja lootust kõige pisematele.