Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond avas Pelgulinna sünnitusmaja külastajate fuajees tänuseina, millega avaldame austust haigla suurtoetajatele, kelle abiga on sünnitusmajale aastate jooksul soetatud väga olulisi seadmeid elude päästmiseks.

Tänuseinal on kujutatud suurt puud, mille okstele toetuvates pesades on kuldset ja hõbedast tooni linnumunad. Kuld- ja hõbemunadele on graveeritud sünnitusmaja suursponsorite nimed.

Loodame, et tänusein pälvib ka sünnitusmajas viibivate perede tähelepanu ning soovime, et tänuseina ees pildistamisest saab ilus traditsioon sünnitusmajast beebiga lahkuvate perede seas – just seal saavad pered teha ühe oma esimestest perepiltidest.

Pelgulinna sünnitusmaja läbi aastate suurima toetaja, tänuseinal esimese kuldsponsori tiitli välja teeninud kinnisvara investeerimisfirma Colonna tegevjuhi Roberto De Silvestri sõnul on heategevuse jaoks raha leidmisest saanud lahutamatu osa Colonna muude tegevuste seas.

Ka kõikidele tulevastele sponsoritele pakutakse vastavalt toetuse summale kohta Pelgulinna sünnitusmaja tänuseinal, mis asub sünnitusmaja külastajate fuajees. Kuld- või hõbesponsoriks on füüsiline või juriidiline isik, kes annetab fondile rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul 10 000 – 19999 eurot (hõbesponsor) või rohkem kui 20 000 eurot (kuldsponsor). Toetusfond annab kuld- ja hõbesponsoritele üle tänukirjad iga-aastasel sponsorite tänuüritusel.

Tänuseina avamispäevaks on seinale graveeritud kuue ettevõtte nimed, kellest üks on kuldsponsor ning ülejäänud viis on hõbesponsorid. Sünnitusmaja kuldsponsor on Colonna Kinnisvara, hõbesponsoriteks on Germund Hulgi, Margoo, Swedbank, RE Kinnisvara ja Novatours.