Pressiteade

30.04.2019

Eestimaa Sünnitusmajade fond alustas armsat kampaaniat Getter Jaaniga (video!) 

Aprilli lõpuga alustas Eestimaa Sünnitusmajade Fond armsa püsiannetuskampaaniaga „Aita alustada elu“, milles astub üles beebiootel Getter Jaani. Püsiannetuskampaaniaga püütakse juurde leida inimesi, kes hoolivad tulevikust ning soovivad läbi püsiannetuse toetada Eestimaa sünnitusosakondi, nendele vajaliku aparatuuri ja koolituste pakkumise. 

 “Kui tavaliselt kogume raha kindlate kampaaniate ajal ning kindlate aparaatide jaoks ning saame ainult kampaaniaga kogunenud raha eest sünnitusosakondi toetada, siis nüüd on inimestel võimalik ka püsivalt annetada. Püsiannetuste puhul koguneb raha jooksvalt ning kui seda on mõne meie haigla vajaduse jaoks piisavalt kogunenud, siis saame ka kampaaniaväliselt teostada haiglatele toetust, et osta nt Pärnu haiglale uued sünnitusvoodid, mis juba ammu vajavad välja vahetamist jne” sõnas Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi juht Raili Friedemann.

Aita alustada elu püsiannetuste abil toetame hetkel kuut haiglat üle Eesti, nendeks on Pelgulinna, Lõuna- Eesti, Rakvere, Pärnu, Viljandi ja Kuressaare haiglate sünnitusosakonnad. 2017.aasta lõpus korraldas Sünnitusmajade Toetusfond koostöös Colonna Heategevusfondiga kampaania, mille käigus koguti raha Pelgulinna sünnitusmaja uue vastsündinute elustamislaua tarvis. Tol korral kampaaniast alles jäänud 28 000 eurot paigutati uue vastsündinut imiteeriva kõrgtehnoloogilise simulaatorbeebi ostuks. Mis ka aprillikuus haiglale üle anti. Tänu sellele beebile saavad aasta jooksul koolitatud 400 meditsiinitöötajat üle Eesti! Kes saavad nüüd täiesti elutruult kõikvõimalikud elukohtlikud olukorrad läbi harjutada!

Kampaania on välja töötanud agentuur AdAngels, videoklipid filminud Kuukulgur Film OÜ, valguse klippide filmimiseks tõi ja paigaldas Hendrik Saks (Saksavalgus OÜ), operaatoritöö tegi Mait Mäekivi, raadioklipid salvestas Sten Sheripov, beebipiltide autor on Nele Tasane, grimm Eliise Brigita Mõisamaa, venekeelse tõlke raadioklipile tegi Jana Gashkova, PR kommunikatsioonibüroo Dalton! Lisaks täname täname Reval Cafe’d ja Prisma Peremarketeid! Kõik on panustanud enda tasuta töö ja teenustega!

Lisaks toetavad enda tasuta meediapinnaga: All Media Eesti, Ekspress Meedia, ERR, JCDecaux Estonia, Postimees Grupp, Sky Media, Õhtuleht Kirjastus.

Beebid tänavad!

 

Lisaks Getteri videole on järgneva paari kuu jooksul lisandumas veel mitu toredat lugu kuulsustelt. Olge kuuldel!

Video leiate siit: https://bit.ly/2PJCVkR

 

Raili Friedemann

Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi tegevjuht

+53 472 412

raili@aitaalustadaelu.ee