2016. aasta aprilli kuus andsid Colonna Kinnisvara ning koostööpartnerid Hansapost ja Inbank pidulikult üle tänu heategevuskampaaniale soetatud ajumonitori, millega saab intensiivravi osakonnas jälgida terviserikkega vastsündinute ajutegevust ja ajufunktsioonide võimalikke kõrvalekaldeid.

Kaks kuud väldanud annetuskampaania toimus Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi ja Colonna Kinnisvara ühise ettevõtmisena. Ajumonitor maksis 20600 eurot, millest 4000 eurot koguti telefoniannetustena ning 14500 detsembris toimunud Colonna aastalõpugaalal.

Amplituud EEG on aparaat, mille abil on võimalik kindlamalt diagnoosida vastsündinu krambisündroomi – kahtlusel vastsündinu krampidele saab selle aparaadiga diagnoosi kinnitada või ümber lükata. Samuti  nende vastsündinute puhul, kellel on sünnil olnud hapnikupuudus, on võimalik hinnata aju aktiivsust ja otsustada vahetus sünnijärgses perioodis edasise ravitaktika ja täiendavate uuringute vajaduse üle.Ka enneaegsete laste ja rasket sepsist põdevate laste puhul võib EEG uuring olla informatiivne.Ajumonitor maksis 20 600 eurot, millest 4000 eurot koguti telefoniannetustena ning 14 500 detsembris toimunud Colonna aastalõpugalal. Ülejäänud summaga toetas Colonna Kinnisvara.